Kamen – producent kotłów na paliwa stałe

 

Firma Kamen działa na rynku jako producent stalowych kotłów wodnych CO na paliwa stałe, w tym kotłów na ekogroszek i kotłów na pellet. Początki naszej działalności na rynku sięgają 1990 roku. W pierwszych latach funkcjonowaliśmy jako niewielki zakład rzemieślniczy zatrudniający kilka osób. Później nastąpił intensywny rozwój, który trwa również obecnie. Systematyczna rozbudowa zakładu i zakup nowoczesnych maszyn pozwalają nam na produkcję kotłów wysokiej jakości. W efekcie ponad 25-letniej działalności, polegającej na udoskonalaniu produktów i zdobywaniu nowych doświadczeń, staliśmy się przedsiębiorstwem o ogromnym potencjale – zatrudniającym kilkudziesięciu wykwalifikowanych pracowników i korzystającym z najnowszych osiągnięć techniki.

Produkcja kotłów C.O. odbywa się na halach wyposażonych w nowoczesne urządzenia sterowane numerycznie na powierzchni około 3500m2, zaś gotowe wyroby czekają na odbiorcę w hali magazynowej. W najbliższej przyszłości planowana jest rozbudowa zakładu o nową halę produkcyjną.

 

Różne modele kotłów CO

Zajmujemy się sprzedażą ekologicznych i nowoczesnych kotłów c.o. z automatycznym podawaniem paliwa, a także tradycyjnych kotłów zasypowych . Dzięki różnorodnej konstrukcji i szerokim zakresie mocy (8-300kW) nasze piece mogą być wykorzystywane do ogrzewania domów jednorodzinnych oraz większych obiektów, takich jak: pawilony handlowe, hale przemysłowe, budynki użyteczności publicznej. Kotły naszej produkcji posiadają atesty i certyfikaty, które są gwarancją ich bezpiecznej i bezawaryjnej eksploatacji zgodnie z obowiązującymi normami.

Wieloletnie doświadczenie i współpraca z czołowymi firmami branży kotlarskiej przekłada się na wysoką jakość naszych produktów. Nasze kotły cieszą uznaniem klientów w Polsce, jak i za granicą. Potwierdzeniem tego jest chociażby Złoty Medal przyznany na Międzynarodowych Targach Budownictwa za funkcjonalność, niezawodność i estetykę.

Idąc za postępem, ciągle unowocześniamy nasze urządzenia i poszerzamy asortyment. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały wymagania użytkowników, a przy tym były zgodne z obowiązującymi normami, jak również przyjazne środowisku.

W szerokiej gamie naszych kotłów z pewnością znajdziecie Państwo ofertę dla siebie. Gwarantujemy, iż nasze produkty spełnią Państwa indywidualne oczekiwana i dadzą dużo satysfakcji.

94678315

Usługi spawalnicze

Poza produkcją kotłów świadczymy również następujące usługi:

– cięcie laserem;
– cięcie plazmą;
– gięcie blach prasą krawędziową;
– inne usługi ślusarsko–spawalnicze;

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.